З одного міста одночасно в протилежних напрямках вирушили два автомобiлi. Через 5 год після початку

руху відстань між ними становила 625 км. Швидкість руху одного автомобіля була 56 км/год. З якою швидкістю рухався другий автомобіль? допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубарев Артём.

Пошаговое объяснение:

S=V•t

1)56×5=280(км)-проїхав 1 автомобіль

2)625-280=345(км)-проїхав 2 автомобіль

V=S:t

3)345:5=69(км/год)

відповідь: 2 автомобіль їхав зі швидкістю 69 км/год