Люди помогите срочно надо Порахуй вирази 1) 15,76-2,8*(1,43-0,28)*1,55+17,2*16,3-1,129

2)(324-12,6)*(178,7-155,2)-15,5*12,6+4,8*19,75 Прошу помогите срочно надо прошууууу

Ответы на вопрос

Отвечает Исангулова Карина.

Ответ:

Спочатку обчислимо вираз в дужках:

1,43 - 0,28 = 1,15

2,8 * 1,15 = 3,22

Помножимо результат з пункту 1 на 1,55:

3,22 * 1,55 = 4,999

Помножимо 17,2 на 16,3:

17,2 * 16,3 = 280,36

Обчислимо віднімання з пункту 2 від числа 15,76:

15,76 - 4,999 = 10,761

Візьмемо результат з пункту 4 і додамо до нього результат з пункту 3:

10,761 + 280,36 = 291,121

Від результату з пункту 5 віднімемо число 1,129:

291,121 - 1,129 = 290,992

Отже, 15,76-2,8*(1,43-0,28)1,55+17,216,3-1,129 = 290,992.

Пошаговое объяснение: