СРОЧНО!!! Чому дорівює об'єм прямокутного паралелепіпеда, якщо його виміри дорівнюють 36 см, 8 дм і

12 дм 5 см?. Вирази об'єм в кубічних метрах. ДАЮ 55 БАЛОВ!!!+5 ЗВЕЗД!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

360 дм³

Пошаговое объяснение:

а = 36см = 3,6 дм

в = 8 дм

с = 12дм 5см = 12,5 дм

V = а * в * с

V = 3,6 * 8 * 12,5 = 360 дм³