Перетвори у десятковий дріб 3/4; 9/20; 53/40 допоможіть пліііззз​


Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.

 \frac{3}{4}  =  \frac{3 \times 25}{4 \times 25}  =  \frac{75}{100}  = 0.75

 \frac{9}{20}  =  \frac{9 \times 5}{20 \times 5}  =  \frac{45}{100}  = 0.45

 \frac{53}{40}  =  \frac{53 \times 25}{40 \times 25}  =  \frac{1325}{1000}  = 1.325