Для оздоблення 6 однакових серветок по краю Віра придбала 15 м тасьми. Скільки метрів тасьми

залишиться у Віри після оздоблення серветок, якщо серветки мають форму прямокутника зі сторонами 4 дм і 6 дм? Допоможіть вирішити будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Асадулаева Зуля.

Ответ:

По кожній серветці Віра витратила тасьми довжиною:

Периметр прямокутника = 2(4 дм + 6 дм) = 20 дм

Для однієї серветки потрібно 20 дм / 2 = 10 дм тасьми.

Отже, для 6 серветок Віра витратила 6 * 10 дм = 60 дм тасьми.

Після оздоблення залишилося:

15 м * 100 дм/м - 60 дм = 1440 дм - 60 дм = 1380 дм тасьми.

Отже, у Віри залишилося 1380 дм тасьми.

Пошаговое объяснение: