Доданок 80 ,-90,70.доданок 50,60,30.Сума 120,150,110,120,150,110.Допоможіть будь ласка скласти

рівності щоб знайти невідомі числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Фёдор.

Відповідь:

90+30=120

80+70=150

50+60=110

Покрокове пояснення: