Який шлях подолає мотоцикліст 7/12 за год, якщо його швидкість 56 км/год? допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Мутигулин Шамиль.

56 * 7/12 = 14 * 7/3 = 98/3 = 32 2/3 км