В учня було 48 зошитів 3/8 яких становлять зошити в клітинку .Скільки зошитів у клітинку було в

учня . А) 18 Б)6 В) 12 Г) 24 Д) 128

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

ответ

1) А.

48:8×3=18.

будь ласка, карону

Отвечает Чишневская Лиза.

Ответ:

А) 18

Пошаговое объяснение:

48 / 8 * 3 = 6 * 3 = 18