1) Маса деталі на 3/5кг більша за 3/5 кг деталі. Яка маса деталі? А)3/5кг Б)1,5 кг; В) 3кг

Г)0,6 кг; Д) 15 кг 2) розв‘яжіть рівняння: |3х-6|=|-3| Допоможіть будьласка, і друге розпишіть)!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Комолова Дарья.

Ответ:

1) Б(1.5кг)

2) х Е {1, 3} (х дорiвнюе або 1 або 3)

Пошаговое объяснение:

1)

маса деталi також бiльша на 2/5 деталi, отже 2/5 деталi = 3/5 кг, звiдси

маса деталi дорiвнюе 1.5 кг

2) |-3| = 3, отже |3x - 6| = 3. Скоротимо на 3: |x - 2| = 1. Отже або -(х-2) = 1, або х-2=1. В першому випадку х = 1, у другому х = 3