З одного даху одночасно у протилежних напрямках злетіло два голуби. Швидкість одного з них 17,2

м/хв, а іншого - на 0,9 м/хв менша. Через скільки хвилин відстань між ними буде 60,3 м? Допоможіть розв'язати

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Карина.

Ответ:

відстань між ними буде 60,3 м через 1,8 хвилин

Пошаговое объяснение:

Задача на движение в противоположных направлениях.

Скорость удаления равна сумме скоростей удаляющихся объектов.

Используем формулу S = v*t.

Скорость одного голубя v₁ = 17,2 м/мин

скорость другого голубя v₂ = (17,2 м/мин -0,9 м/мин) = 16,3 м/мин

Скорость удаления

v = v₁ + v₂ = ( 17,2м/мин + 16,3м/мин) = 33,5 м/мин

S = 60,3 м - по условию.

Тогда

t = S : v = (60,3 м : 33,5 м/мин) = 1,8 мин

1.8 минуты  = 1 минута 48 секунд

перевод:

\displaystyle \frac{8}{10} мин  \displaystyle =\frac{8*6}{10*6} мин  \displaystyle =\frac{48}{60} мин  =48 сек

#SPJ1