5.) Фигураларды өлше. Периметрі бірдей фигураларды тап. Периметрінің мәні осындай тағы да фигуралар

салуға бола ма?​

Ответы на вопрос

Отвечает Переверза Саша.

Ответ:

1) P=4+5+4+5=18

2) P=4+4+4+4=16

3) P=7+3+7+3=20

4) P=5+3+5+3=16

Пошаговое объяснение:

кітапта тұрған фигуралардың периметрі.