Допоможіть За 1,8 кг печива заплатили 45,36 грн.Скільки гривень треба заплатити за 4,5 кг такого

печива?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Алмаз.

Ответ:

113,4 грн

Пошаговое объяснение:

1 способ Пропорция: 1,8 кг - 45,36 грн.

4,5 кг - х грн.

х = 4,5 * 45,36 : 1,8 = 113,4 (грн.) - заплатили за 4,5 кг печенья.

2 способ (по действиям)

1) 45,36 : 1,8 = 25,2 (грн.) - стоит 1 кг печенья;

2) 4,5 * 25,2 = 113,4 (грн.) - заплатили за 4,5 такого печенья. 113,4 грн

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

45,36/1,8=25,2(грн) - скільки коштує 1 кг печива

25,2*4,5=113,4

Пошаговое объяснение: