Світланка зліпила 12 вареників за 3хв, а Андрійко – 6 вареників за 4хв. Хто з них витратив на

ліплення одного вареника більше часу? На скільки хвилин більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Исрафиль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб порівняти час, який витратили Світланка і Андрійко на ліплення одного вареника, спершу потрібно знайти час, який кожен з них витратив на один вареник.

Світланка зліпила 12 вареників за 3 хвилини. Щоб знайти час на один вареник для Світланки, поділімо 3 хвилини на 12 вареників:

3 хв / 12 вареників = 1/4 хв на один вареник.

Андрійко зліпив 6 вареників за 4 хвилини. Щоб знайти час на один вареник для Андрійка, поділімо 4 хвилини на 6 вареників:

4 хв / 6 вареників = 2/3 хв на один вареник.

Тепер ми можемо порівняти час, який витратили на один вареник Світланка і Андрійко.

1/4 хв (Світланка) < 2/3 хв (Андрійко).

Отже, Світланка витратила менше часу на ліплення одного вареника. Різниця в часі між ними:

2/3 хв (Андрійко) - 1/4 хв (Світланка) = 8/12 - 3/12 = 5/12 хвилини.

Світланка витратила на ліплення одного вареника на 5/12 хвилини менше, ніж Андрійко.