Допоможіть зробити задачу : Пасажирський поїзд долає 480 Ем за 8 год . За скільки годин подолає цю

саму відстань експрес, швидкість якого на 20км/год більше за швидкість пасажирського поїзда?

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Егор.

Ответ:

1) 480:8=60(км/год)-швидкість пасажирського поїзда

2) 60+20=80(км/год)-швидкість експерта

3)480:80=6(год)

Відповідь: За 6 годин подолає експерт відстань в 480км  за 6 годин