Заробітну плату програміста у 2022 році підвищили на 10%, а в 2023 році на 20%. Визначте на скільки

відсотків підвищилась зарплата програміста упродовж двох останніх років. Будь ласочка допоможіть срочно треба

Ответы на вопрос

Отвечает Мацунова Дана.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

Отвечает Коробской Кирилл.

Ответ:

На 32%

Пошаговое объяснение:

В 2021 году была зарплата 100% — х

В 2022 году зарплата повысилась на 10% = х + 0,1х = 1,1х

В 2023 году зарплата ещё повысилась на 20% = 1,1х + 0,2 * 1,1х = 1,1х + 0,22х = 1,32х

1,32х - х = 0,32х — повысилась зарплата

0,32 * 100% = 32% повысилась на 32%