Допоможіть будь ласка розв'язати рівняння (х+2,4)-3 1/2=1 9/50


Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х+2,4)-3 1/2=1 9/50

x + 2,4 - 3,5 = 1,18

x - 1,1 = 1,18

x = 1,18 + 1,1

x = 2,28