Будьласка допоможіть знайди десяткове наближення дробу до десятих 7/12 4/17 3 4/27 7 35/99


Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

Десяткове наближення дробу до десятих:

Треба поділити 7 ÷ 12 = 0,5833333333, а якщо наблизити до дясятих то це буде ≈ 0,5.

7/12 0,5

Треба поділити 4 ÷ 17 = 0,2857142857, якщо наблизити до десятих то це буде ≈ 0,2.

4/17 0,2

Треба спочатку перетворити мішаний дріб в неправильний дріб = 3×27+4, буде 85/27 ;

потім ділимо 85 ÷ 27 = 3,1481481481, якщо наблизити до десятих то це буде ≈ 3,1

3 4/27 3,1.

Треба спершу перетворити мішаний дріб в неправильний дріб = 7×99+35, буде 728/99 ;

потім ділимо 728/99 = 7,3535353535, якщо наблизити до десятих то це буде ≈ 7,3.

7 35/99 7,3.