10. Виконати дії: 33/44+ 0,3 будь ласка допоможіть даю 50 балів потрібно розписати цей приклад ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуцуляк Таня.

Відповідь:

33/44+ 0,3

33/44скоротить на 11=3/4

3/4=0,75

0,75+0,3=1,05

Покрокове пояснення:

Отвечает Рыженко Андрей.

Ответ:

34/(44+03)=81.5

Пошаговое объяснение: