Допоможіть зробити задачу. У кондитерській виготовили 320 тортів. За першу годину виготовили 35%

усієї кількості. За другу-40% а за третю-решту.Скільки тортів виготовили за третю годину? Дам 15 б.

Ответы на вопрос

Отвечает Колчанов Севастьян.

Відповідь:

1) 320:100*35=112(т) -за першу годину

2) 320:100*40=128(т) -за другу

3) 112+128=240(т) -за першу и другу

4) 320-240=80(т)

Покрокове пояснення:

учи уроки сам!