9. Як зміниться різниця 5781-319, якщо від'ємний збільшити на 18? А) зменшиться на 18; Б)

Збільшиться на 18; В) не зміниться; Г) зменшиться на 36.​

Ответы на вопрос

Отвечает Занданова Татьяна.

Варіант А.

Тому що

5781-(319+18)=5781-337=5444

5781-319=5426

5444-5426=18

на 18 зменшиться.