Точка pn належить до відрізку sm=10 знайти sp,pm якщо sp:pm=2:3


Ответы на вопрос

Отвечает Кекіс Міша.

Ответ:

4ед и 6ед

Пошаговое объяснение:

sm = sp + pm = 10 ед

sp = 2х ед

pm = 3х ед

2х + 3х = 10

5х = 10

х = 10 : 5

х = 2

sp — (2x) = 2 * 2 = 4 ед

pm — (3x) = 3 * 2 = 6 ед