Виконати завдання Завдання 1 Знайти: 1) 4% від 50; 2) 12% від 300; 3) 5% від 24


Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Виктория.

Відповідь:

1) 4% від 50:

4/100*50=2

2) 12% від 300:

12/100*300=36

3) 5% від 24:

5/100*24=1.2

Отвечает Смагин Саша.
1) 2
2)36
3) 1.2
Ну вот