Функцію заданої формулою знайдіть: f(-1) ; f(1); f(10)​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Алла.

Відповідь: f(-1) = 4 ; f(1) = 4 ; f(10) = -95

Пояснення:

f(-1)=5-(-1)^{2} =5-1 =4\\f(1)=5-1^{2} = 5 -1= 4\\f(10)=5-10^{2} =5-100=-95