Вычеслите 19/24+1 1/2-1 3/4​


Ответы на вопрос

Отвечает Ситкевич Аня.

Відповідь:1

Покрокове пояснення:Давайте виконаємо цю арифметичну операцію:

19/24 + 1 1/2 - 1 3/4

Спочатку перетворимо змішаний дріб (1 1/2) у неправильний дріб:

1 1/2 = 2/2 + 1/2 = 3/2

Тепер маємо:

19/24 + 3/2 - 1 3/4

Далі перетворимо 1 3/4 у неправильний дріб:

1 3/4 = 4/4 + 3/4 = 7/4

Тепер маємо:

19/24 + 3/2 - 7/4

Для додавання та віднімання дробів потрібно мати спільний знаменник. Знаменник 24, 2 і 4 є дільниками 24, тому можемо використовувати 24 як спільний знаменник:

(19/24) + (12/24) - (7/24)

Тепер додаємо та віднімаємо чисельники з однаковими знаменниками:

(19/24 + 12/24) - (7/24) = 31/24 - 7/24

Зараз віднімаємо 7/24 від 31/24:

(31/24) - (7/24) = 24/24 = 1

Отже, вираз 19/24 + 1 1/2 - 1 3/4 дорівнює 1.

Отвечает Иринка Иринка.

Пошаговое объяснение:

19/24+1 1/2-1 3/4=19/24+1 12/24-1 18/24=

=(1-1)+(19+12-18)/24=0+13/24=13/24