Допоможіть будь ласка вирішати задачу мама доручила маринці купити 9 однакових новорічних прикрас

і дала їй 300 грн. у магазині після сплати за покупку Маринка отримала решту — 12 грн. чи правильно їй дали решту ? даю 50 балів !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сингелейцева Екатерина.

Ответ:

Міркуємо так. Маринка на прикраси мала витратити 300 – 12 = 288 (грн) і число 288 ділиться на 9 без остачі, тому їй дали здачу правильно. Відповідь: правильно.

Отвечает Акентьев Данил.

Відповідь:

решту дали правильно

Покрокове пояснення:

Всього грошей - 300 грн.

Кількість прикрас - 9

Решта - 12 грн.

решту дали правильно , якщо вартість однієї прикраси це ціле число або скінченний десятковий дріб (якщо ви їх вже вчили)

Спосіб 1 ( без рівняння )

1) Знайдемо вартість дев"яти прикрас :

300 - 12 = 288 грн.

2) Знайдемо вартість однієї прикраси:

288 : 9 = 32 грн.

Вартість ділиться на 9 без остачі,отже решту дали правильно.