Розв'яжи рівняння та виконай перевіркуx+30×4=560 і х+267=520-110Помоги sos


Ответы на вопрос

Отвечает Мещеряков Артур.

Покрокове пояснення:

1)

x+30*4=560\\x+120=560\\x=440

Зробимо перевірку, підставивши x у рівняння

440+30*4=560

440+120=560

560=560

2)

x+267=520-110\\x+267=410\\x=143

Зробимо перевірку

143+267=520-110

410=410

Отвечает Синченкина Алина.

1) х+30на4=560

х+30=560:4

х+30=140

х=140-30

х=110

110+30на4=560

560=560

2) х+267=520-110

х+267=410

х=410-267

х=143

143+267=410

410=410