Виразіть у гривнях і запишіть дробовим числом із нескоротною дробовою частиною: 125 коп.; 440 коп.;

732 коп.; 7 грн 6 коп плиз плиз плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Сеславинская Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 гривна = 100 копеек

125 коп = 1,25 гривны

1,25грн = 1. 25/100 =

1. 1/4грн

440 коп = 4,4 гривны

4,4 грн = 4. 4/10 = 4. 2/5 грн

732 коп = 7,32 гривны

7,32грн = 7. 32/100 =

7. 8/25 грн

7 грн 6 коп = 7,06 гривны

7,06грн = 7. 6/100 = 7. 3/50 грн