Гноми зібрали 84 кг.ягід.Ожина становила 1.4 від усіх ягід, жовта малина -1.7, а решту червона

малина .Скільки кілограмів окремо ожини ,жовтої та червоної малини зібрали гноми.

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиевич Валерия.
84:4*1=21 кг ожини
84:7*1=12 кг жовтої малини
21+12=33 кг ожини та жовтої малини разом
84-33=51 кг червоної малини
==================================