8 три четвертих : ігрик +16,25=27 одинадцять двадцять сьомих. Допоможіть будьласка . Швидко ,

дуже потрібно.

Ответы на вопрос

Отвечает Меңдқұл Алпамыс.

Розв'язання:

8 3/4 + 16,25 = 27 11/27

8 3/4 + 16 1/4 = 27 11/27

25 = 27 11/27

25 = 740/27

25•27 = 740

675 ≠ 740

Твердження не є вірним.

(Ти, випадково, не загубив x ?)