Склади вираз і знайди його значення; a) суму чисел 620 і 380 помножити на різницю цих самих чисел;

б)частку чисел 2020 і 20 помножити на різницю чисел 1000 і 923

Ответы на вопрос

Отвечает Бакеев Равиль.
620+380=1000-это сумма чисел            620-380=240 это разность    Умножаем  240х1000=240000                                                  Частное 2020:20=101             Разнолсть 1000-923=7  101х7=707   Удачи!