Дру 410. з одного пункту в протилежних напрямах вийшло двоє пішоходів. Яка відстань буде між ними

через 3 години. якщо перший пішохід іде зі швидкістю 4 км/год, а другий 3 км/год? 40 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Валя.

Ответ:

21 км

Пошаговое объяснение:

якщо йдуть 3 години

тоді перший пішохід 4*3=12 км прийошов за 3 години

другий пішохід 3*3=9 км прийошов за 3 години

потім додаєш 12+9=21 км відстань між ними