Допоможіть будь ласка !!!! 20 балів Функція, що виражає висоту h свічки як функцію часу t. Свічка

має висоту 4 сантиметри і X Згорає за 8 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Filippova Arina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Якщо припустити, що свічка зменшується лінійно з часом, тоді ми можемо записати функцію висоти свічки як:

h(t) = h₀ - (h₀/tₓ) * t

де h₀​ - початкова висота свічки, tₓ - час, за який свічка повністю згорить.

Маємо: h(t) = 4 - (4/8) * t = 4 - 0.5t

Таким чином, функція висоти свічки як функція часу буде h(t)=4−0.5​t.