Допоможіть Укажіть число, що дорівнює значеню виразу (1/2)-8 * (1/2)5


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллов Даня.
(1/2)^(-8) * (1/2)^5=(1/2)^(-3)=2^3=8