C 49*. Шарлар тiзбесiнде кызыл, жасыл, көк және сары түсті барлығы 123 шар бар. Ондағы кызыл түсті

емес шарлар саны 94, жасыл түсті емес шарлар саны 81, көк түсті емес шарлар саны 89. Сары түсті шарлар саны нешеу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Руся.

Ответ:

123-94=29

123-81=42

123-89=34

39+42+34=115

123-115=8

Пошаговое объяснение:

Жауабы:8