9 ғ = [ ] неше ж болады 144 сағ =[ ] неше таулик болады 3 таулик 14 сағ = [ ] неше саг болады 925

сек = [ ] мин [ ] сек болады Срочно 4 сынып

Ответы на вопрос

Отвечает Викторов Егор.

Ответ:

9ғ - 900 жыл

144 сағ = 6 тәулік

3 тәулік 14 сағ = 86 сағ

925 сек = 15 мин 25 сек

Пошаговое объяснение:

1 ғ = 100 жыл , 100*9=900 жыл

1 тәулік = 24 сағ, 144:24=6 тәулік

24*3=72 сағ, 72+14 = 86 сағ

1 мин = 60 сек , 900:60 = 15 мин = 15 мин 25 сек