ДАЮ 100 БАЛОВ ЗА ЛУЧШИЙ ОТВЕТ. 29.В соревнованиях по спортивной гимнастике участвовали одинаковые

по составу команды. Всего было 145 мальчиков и 87 девочек. Во всех командах было одинаковое количество мальчиков и одинаковое количество девочек. а) Узнайте, сколько команд участвовало в соревнованиях. б) Сколько мальчиков и сколько девочек было в каждой команде? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Антон.

Ответ:

В соревнованнях було 29 команд.   в кожній команді було 5 мальчиків і 3 дівчини.

Пошаговое объяснение:

Щоб дізнатися, скільки команд участвувало в соревнованиях, спростимо завдання. Всього було 145 мальчиків і 87 дівчат, і кількість мальчиків в кожній команді була однаковою, а так само і кількість дівчат. Знайдемо найбільший спільний дільник (НСД) для чисел 145 і 87, щоб знайти кількість команд.

НСД(145, 87) = 29.

Отже, в соревнованнях було 29 команд.

б) Тепер, щоб знайти кількість мальчиків і дівчат у кожній команді, розділімо загальну кількість мальчиків і дівчат на кількість команд (29):

Кількість мальчиків у кожній команді = 145 мальчиків / 29 команд = 5 мальчиків в кожній команді.

Кількість дівчат у кожній команді = 87 дівчат / 29 команд = 3 дівчини в кожній команді.

Отже, в кожній команді було 5 мальчиків і 3 дівчини.

Отвечает Захаров Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

НСД(145, 87) = 29

Кількість команд = НСД(145, 87) = 29

Кількість мальчиків у кожній команді:

145 / 29 = 5

Кількість дівчат у кожній команді:

87 / 29 = 3