Будь ласка, допоможіть, мені дуже треба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (аn) - арифметична прогресія. a1=

1,7 , d = 0,3 . Знайти номер члена, який дорівнює 32. чи є членом цієї послідовності 45?​

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a₁=1,7     d=0,3

an=a₁+(n-1)*d

1,7+(n-1)*0,3=32

1,7+0,3n-0,3=32

1,4+0,3n=32

0,3n=30,6  |:0,3

n=102.

1,4+0,3n=45

0,3n=43,6  |:0,3

n=145¹/₃        ⇒

45 не є членом цієї послідовності