Павлик купив 10 марок, а Петрик-8. До них приєднався Андрій і вони поділили всі марки порівну.

Андрій повернув їм 66 гривень. Скільки грошей з усієї суми одержить Павлик і скільки-Петрик?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Наталья.
10+8=18(м.)-всього купили хлопці
18÷3=6(м.)-отримав кожен з хлопців
66
÷6=11(грн)-коштує одна марка
10-6=4(м.)-продав Павлик Андрію
8-6=2(м.)-продав Петрик Андрію
4
×11=44(грн)-отримає Павлик
2×11=22(грн)-отримає Петрик