Є16 паличок завдовжки 1 дм.Складіть прямокутник з найменшою площею.Знайдіть довжину такого

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Колпаков Иван.

c 16 паличок, кожна з яких завдовжки 1 дм, можна скласти прямокутники з такими сторонами відповідно:

1 дм, 7 дм,              (\\2*1+2*7=16)

2 ди, 6 дм,

3 дм, 5 дм,

4 дм, 4 дм

їх площі (ширина*довжина)

1*7=7 кв.дм

2*6=12 квюдм

3*5=15 кв.дм

4*4=16 кв.дм

 

найменша площа у прямокутника зі сторонами 1 дм і 7 дм.

Отвечает Дем'янчик Юляся.

1)_16*3=54(площадь прямоугольника