Допоможіть розв'язати рівняння (y+46)помножити на 5=520


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Женя.

Відповідь: (y+46)*5=520

Покрокове пояснення:

y+46=520:5

y+46=104

y=104-46

y=58

Відповідь: y=58