У Асі було 60 намистинок. Після того як вона використала частину намистинок у неї залишилося ще.

Скільки намистинок використала Ася? Розвяжи задачу за допомогою рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Далдаев Шамхан.

19+х=60

60-19=41

ответ: 41 бусинка.

Отвечает Левшина Даша.

60-30=30

30=30

Наверное так