Допоможіть, будь ласка!! Козак Іван Сірошапка три дні їхав верхи з села Вишневе у Запорізьку Січ.

Першого дня він проїхав шляху, другого – 55% шляху, що залишився, а третього – решту 108 км. Яку відстань подо-лав Іван за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдюков Аскар.
Для того щоб знайти загальну відстань, подолану Іваном Сірошапко за три дні, давайте скористаємося інформацією, яку нам надано.

Перший день: Іван подолав весь шлях, тобто x кілометрів.
Другий день: Він проїхав 55% залишкового шляху, отже, 0.55 * (100% - x%) = 0.55 * (100% - 0%) = 0.55x кілометрів.
Третій день: Він подолав залишок, який становить 108 кілометрів.

Зараз ми можемо скласти рівняння:
x + 0.55x + 108 = загальна відстань

Об'єднаємо члени з x:
1.55x + 108 = загальна відстань

Тепер ми можемо обчислити загальну відстань, підставивши значення x:
1.55x + 108 = x + 0.55x + 108
1.55x = 1.55x + 108
108 = 108

Отже, ми отримали, що рівняння справедливе для будь-якого значення x, що означає, що немає конкретного числа кілометрів, яку подолав Іван Сірошапко. Можливо, є помилка в постановці задачі або введенні даних.