До якого числа треба додати число 25,4,щоб одержати число,яке у 2,5 разу більше ,ніж 15,1?


Ответы на вопрос

Отвечает Мосяга Полина.
X+25,4=15,1·2,5
x+25,4=37,75
x=37,75-25,4
x=12,35