Допоможіть!!! Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 18 см, а ширина на менша від довжини,

а висота становить 5/4 довжини. Знайти суму довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Степан.

Відповідь: Висота паралелепіпеда = 22,5.

Покрокове пояснення:

1) Якщо довжина = ширині, то маємо 18 = 18;

Щоб знайти число від дробу, треба дане число помножити на дріб.

2) 18/1 х 5/4 = 90/4 = 22 цілих та 2/4 = 22,5