Знайди (у дм³) об'єм прямокутного паралелепіпеда, виміри якого 13 см, 2 дм і 0,3 м СРОЧНО ПРЯМО

СЕЙЧАС

Ответы на вопрос

Отвечает Карелов Александр.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Дано:

Довжина (L) = 13 см = 13/10 дм = 1.3 дм

Ширина (W) = 2 дм

Висота (H) = 0.3 м = 0.3 * 10 дм = 3 дм

Об'єм (V) = L * W * H = 1.3 дм * 2 дм * 3 дм = 7.8 дм³

об'єм  прямокутного паралелепіпеда становить 7.8 дм³.