9 ікс в квадраті відняти 10 ікс дорівнює нулю допоможіть як можна швидше ​


Ответы на вопрос

Отвечает Жалгас Нурайдан.

9x^{2}-10x=0

x*(9x-10)=0

x_1=0

9x-10=0=>9x=10=>x_2=\frac{10}{9} =1\frac{1}{9}

x_2=1\frac{1}{9}

Ответ:  { {0;1\frac{1}{9} }