Знайдіть ділене, якщо дільник дорівнює 19, не­повна частка — 4, а остача — 17.


Ответы на вопрос

Отвечает Vins Kristina.

х : 19 = 4 (ост. 17)

х = 19 · 4 + 17

х = 76 + 17

х = 93

--------------------------------------------

Проверка: 93 : 19 = 4 (ост. 17)