Від дошки, довжини якої 3м, відпиляли кусок завдовжки 3/5м. якої довжини стала дошка ( задача на

дроби)

Ответы на вопрос

Отвечает Makeeva Maria.

3/5=0,6
3-0,6=2,4
ВОТ И  ВСЁ!:-)
Отвечает Кузьмина Наталья.
1) 1/4+2/5= 9/5(м)- відрізали;
    5=25/5 
2) 25/5-9/5=16/5(м)-залишилося
доречі 16/5=3 1/5