Розставити замість зірочок знак + або - щоб одержати правильну рівність 1*2*3*4*5*6*7*8*9=10


Ответы на вопрос

Отвечает Полянская Ольга.
вот так 
1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 х 9 = 100 
1 + 2 х 3 + 4 + 5 + 67 + 8 + 9 = 100 
12 – 3 – 4 + 5 – 6 + 7 + 8 9 = 100 
1 + 2 3 – 4 + 5 6 + 7 + 8 + 9 = 100