До крамниці завезли 66 кг овочів. Маринка продала тре-тю частину за день. Скільки овочів продала

Маринка? Допоможіть будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Круглова Валерия.

Ответ:

22 кг

Пошаговое объяснение:

66 * 1/3 = 66/3 = 22 (кг) - продала Маринка

Отвечает Каракотова Алина.

Ответ: 22 кг

Пошаговое объяснение:

66÷3=22(кг)

Відповідь: 22 кг овочів продала Маринка.

Ось дивись чому ділемо на три 1/3—третя частина це ми наприклад взяли піцу і поділили на три частини виходить три сшматочкі і ми взяли один кусочок то есть 1 це скільки ми взяли, а 3 на скільки поділили. Так само із числами 66 це ціле ми його ділемо на три виходить 22 це і є те що ми взяли.

Соподіввюсь що все зрозуміло:)